Życie seksualne Twoje i Twojego partnera już od dawna nie wygląda tak, jakbyś tego chciała? Masz wrażenie, że ogień pomiędzy Wami zgasł już dawno i szukasz sposobu na to, aby ponownie go rozbudzić? Przeczytaj poniższy artykuł, a dowiesz się w nim, w jaki sposób przełamać rutynę w życiu intymnym.

Jak radzić sobie z rutyną w seksie ?

Czy ty i twój partner zauważyliście problemy z rutyną w sypialni? Zastanawiasz się, co możesz zrobić z tym faktem? Zacznij najpierw od rozmowy. Pomyśl, co spowodowało tę sytuację. Zastanów się, na które etapy jesteś otwarty i omów te kwestie ze swoim partnerem. Najważniejsza na tym etapie jest wzajemna szczerość i szacunek oraz zrozumienie. Pamiętaj, że możesz naprawić te sytuacje tylko wtedy, gdy oboje tego chcecie. Gadżety erotyczne mogą być dla Was w takiej sytuacji idealne. Jeśli nigdy nie mieliście okazji ich spróbować – najwyższy czas to zrobić! To rozwiązanie, które z pewnością wniesie powiew świeżości do Waszego życia seksualnego.

Jeśli zastanawiałeś się nad tym wiele razy, ale zniechęciła Cię niechęć i wstyd związany z wizytą w fizycznym sex shopie – Twoim rozwiązaniem jest skorzystanie z zamówień online. Dzięki temu możesz w jeden wieczór zapoznać się z całą ofertą sklepu i zamówić kuriera z paczką dostarczoną pod Twoje drzwi, dzięki czemu osoby postronne nie zobaczą Twoich zakupów, a Ty będziesz mogła się czuć w stu procentach bezpiecznie. Ogromny wybór sklepów internetowych w branży sex shopów gwarantuje, że znajdziesz coś dla siebie. Pamiętaj, że nie dowiesz się, czy zabawka erotyczna jest dla Ciebie odpowiednia, dopóki jej nie spróbujesz. Życie jest za krótkie na nudny seks! Wypróbuj, przekonaj się, jakie uczucia wzbudzi w Tobie i Twojej partnerce seks-shopowy gadżet erotyczny. 

Inną sugestią, aby wnieść świeżość do życia w łóżku, jest przebranie się. Brzmi banalnie, ale Twój partner na pewno chciałaby Cię zobaczyć w roli lateksowego kota lub atrakcyjnej pielęgniarki w krótkiej spódniczce. Przebieranie się to idealna propozycja, aby wnieść coś nowego do gry wstępnej i z pewnością sprawi ona, że twój partner się zarumieni! Zdecydowanie zwiększa podniecenie przed samym stosunkiem. Zadbaj również o odpowiednią jakość i długość gry wstępnej. Nie możesz jej zignorować. Wypróbuj dłuższe formy seksu i ciesz się każdą chwilą. Pomysłów na ciekawą grę wstępną jest oczywiście wiele i wszystko zależą one między innymi od naszych preferencji i kreatywności.

Propozycją może być np. masaż obustronny lub np. pocałunek na ciele, który powoli i delikatnie przeradza się w seks oralny. Jak urozmaicić seks? Jak widać, wspólnym wysiłkiem można osiągnąć wszystko. Jednak kluczem do sukcesu jest rozmowa o swoich potrzebach, preferencjach i sugestiach, które można wprowadzić, aby wnieść świeżość do branży. Nie wahaj się, walcz z rutyną w łóżku ze swoim partnerem już dziś! Oboje zasługujecie na ciekawy i urozmaicony seks, idealną odskocznię od zgiełku codzienności. Sprawdź masturbatory na stronie swiat-doznan.pl, a dowiesz się jak zapewnić sobie intensywne doznania erotyczne.

Co to jest BDSM?

Ciekawą formą na urozmaicenie seksu może być również BDSM, warto jednak wspomnieć, że nie każdy partner będzie otwarty na tego typu formę stosunku i gry wstępnej. Zastanawiasz się co kryje się pod skrótem BDSM? Cały akronim pochodzi od angielskich słów bondage, dominant, sadism i masochism. Przekładając to na nasz język ojczysty, otrzymujemy niewolnictwo, dominację, sadyzm i masochizm. BDSM to technika, forma seksu, w której ranimy i poniżamy drugą osobę, aby osiągnąć jeszcze większe podniecenie. W większości przypadków jedna ze stron pełni rolę osoby kontrolującej, której zadaniem jest decydowanie o zachowaniu partnera i intensywności działania, w które będziemy się angażować. Druga osoba natomiast jest uległa i podporządkowuje się wszystkim decyzjom i ruchom partnera dominującego. Oczywiście bez względu na to, jakie czynności zaliczamy do techniki BDSM, które zamierzamy wprowadzić do naszego związku – nie można tego mylić z gwałtem i przemocą fizyczną, o ile każdy z partnerów w pełni zgadza się na takie działania.