Zbita szybka to jeden z najczęściej występujących problemów, z jakimi zmagają się posiadacze telefonów. Co zrobić w takiej sytuacji? Gdzie udać się po fachową pomoc? Przeczytaj ten artykuł, a uzyskasz kilka najważniejszych informacji na ten temat.

Zbita szybka – co zrobić?

Jeśli chodzi o uszkodzenie szybki w telefonie, najlepiej sprawdzi się wymiana. Szybki w telefonie nie należy jednak zdejmować samodzielnie, gdyż brak odpowiednich akcesoriów i umiejętności może sprawić, że dojdzie do poważnych uszkodzeń. Najlepiej postawić na profesjonalną pomoc i oddać swój telefon do serwisu, w którym dobrze się nim zajmą. Dlaczego warto to zrobić? Oto najważniejsze powody:

  • Gwarancja zadowolenia – oddając telefon do profesjonalnego serwisu, możesz mieć pewność, że będzie on dobrze naprawiony i nie dojdzie do poważnych uszkodzeń. Zaufaj prawdziwym profesjonalistom, a na pewno się nie zawiedziesz.
  • Mniej stresu – uszkodziłeś szybkę? Jak wymienić ją odpowiednio? Nie warto się nad tym zastanawiać. Po prostu powierz sprawę profesjonalistom, a unikniesz stresu związanego z samodzielnym przeprowadzaniem tak ważnej naprawy.
  • Fachowe doradztwo – w dobrym serwisie powiedzą Ci, co robić, aby zminimalizować ryzyko ponownego zbicia szybki. Warto wziąć sobie takie porady do serca, aby uniknąć w przyszłości kosztów związanych z wymianą szybki.

Jaki wybrać serwis? Telefonów nie należy powierzać w byle jakie ręce. Poniżej znajdziesz kilka informacji, dzięki którym wybór odpowiedniego serwisu będzie łatwym zadaniem.

Profesjonalny serwis

Sprawna i poprawna wymiana szybki w telefonie wymaga odpowiednich narzędzi, a także wiedzy. Warto powierzyć zadanie profesjonalistom, aby mieć pewność, że zostanie ono wykonane poprawnie. Jak znaleźć odpowiedni serwis? Przede wszystkim zaufaj opiniom innych osób. Ofertę serwisów znajdziesz w internecie, podobnie jak opinie na ich temat. Jaki wybrać serwis? Telefonów nie należy powierzać byle komu. Poza opiniami dostępnymi w internecie warto porozmawiać także z bliskimi i znajomymi. Być może ktoś z Twojego bliskiego otoczenia może polecić dobry serwis.

Poza opiniami trzeba zapoznać się także z ofertą serwisów dostępnych w okolicy. Dzisiaj każda profesjonalna firma ma swoją stronę internetową. To właśnie tam znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące zakresu usług oraz cen. Na stronie internetowej powinny być także informacje o tym, jak długo firma działa na rynku. Chociaż nie jest to regułą, bardzo często doświadczone firmy mają najlepszą ofertę. Postaw na taką firmę, jeśli ważna jest profesjonalna wymiana. Szybki w telefonie należy odpowiednio zabezpieczać. Dzięki temu można zminimalizować ryzyko uszkodzeń. Zadbaj o to po wymianie, aby uniknąć konieczności ponownego oddania telefonu do serwisu. 

Zadbaj o szybkę w telefonie

Kolejny raz zbiłeś szybkę w telefonie? Jak wymienić ją raz a dobrze? Wiesz już, że konieczna jest pomoc profesjonalistów. Gdy już otrzymasz swój telefon z powrotem, warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenie. Pierwszym sposobem jest użycie specjalnego szkła, które nakłada się na powierzchnię ekranu. Taką usługę świadczą nie tylko serwisy naprawy telefonów, ale także sklepy z akcesoriami. W takich miejscach można nie tylko kupić ochronne szkło na ekran, ale także poprosić o jego założenie. Koszt szkła ochronnego jest niewielki, warto zdecydować się na takie rozwiązanie.

Najlepszym sposobem na nieskazitelny ekran w telefonie jest wymiana. Szybki w telefonie trzeba zabezpieczać także ochronnym szkłem, z pewnością przyda się także odpowiednie etui. W sklepach z akcesoriami do telefonów dostępne są różne propozycje, a więc na pewno bez trudu znajdziesz coś odpowiedniego. Pamiętaj, że najlepiej sprawdzi się etui zamykane. Bardzo ważne jest również to, aby dbać o jego czystość. Poszukując etui na telefon, postaw na ofertę dobrej jakości. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twój telefon jest dobrze chroniony. Dobrej jakości etui znajdziesz nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale także w internetowych. Warto postawić na drugie rozwiązanie, oferta internetowa jest bowiem bardzo różnorodna, często można także trafić na atrakcyjne promocje.